מדיטציה לרגיעה

הורד עכשיו ותתחיל להרגע :)

אימון ב NLP הילינג במדיטציה

/אימון ב NLP הילינג במדיטציה

Joy is the human being fully alive

~St Iraneus

דמיון מודרך והנחיית NLP

בו קח רגע נשימה עמוקה. ותאמר לעצמך בקול רגוע ובטוח, כן! אני ראוי לחיים הכי נפלאים שיכולים להיות לי. ותראה כיצד זה מרגיש לומר זאת. האם אתה מאמין לזה? האם גם הגוף מסכים איתך?.., ותנשום כאשר אתה מקבל את כל מה שעולה ותאמר זאת שוב, איך זה מרגיש שונה כאשר אתה חוזר על זה ומקפיד לנשום ולקבל את מה שמגיע?. אימון ב NLP יכול למקד ולהאיץ שינוי רצוי
כי מגיע לך!..

אימון ב NLP

יותר שמחה

יותר אהבה ולא פחות

יותר סיפוק

יותר הצלחה בריאות ואושר

בהאם כאשר היית ילד/ה ידעת כיצד להיות פחות שמח? פחות ברור? פחות נמרץ וסקרן? פחות נלהב על החיים? רוב הסיכויים שהשתשובה היא לא!. כדי לעורר מחדש את התשוקה הזו לחיים לפעמים צריכים לשחרר אמונות מגבילות ולימודים מעכבים שאספנו על החיים ועל מה שאנו חושבים על עצמנו. תהליך ריפוי הוא תהליך פתיחה מחדש לעולם הדינמי החי שבתוכנו ולאנרגית החיים הזורמת בנו ולפעמים צריכים לרפא ולשחרר את המקומות שלא מקדמים אותנו, ולחזור לתמימות שבתוכנו דרך ריפוי הלב שלנו לפני הכול ומשם השמים הם הגבול.

מומחה לפתור בעיות בתוך המשפחה

מרגישים גמורים מוטשים שאין סיכוי?

אין צחוקים במפגשים במשפחה? חסרה תקשורת?יש מתח באוויר? לא כייף?. . . זאת בעיה.  אבל, אפשר לפתור אותה. אני מתמחה בזה ויכול לעזור לכם לייצר תקשורת כיפית פתוחה ושמחה ולפתור בעיות של שנים. התמקדות שלי היא בלפתור בעיות בתוך המשפחה נסו אותי.הנחיית מדיטציות ודמיון מודרך

אפשרות לשילוב צלילי קערות וגונג Live

העברת תהליכים במדיטציה באמצעות הנחייה קולית מרגיעה המסלקת מתח לחץ וחשיבה אינטנסיבית ומחברת את האדם לטבע הנשגב האמיתי שהוא, פותחת בו ערוצי חשיבה והרגשה מצויינים וחיוביים.

הילינג מדיטציה וטיפול הוליסטי משולב

טיפול אלטרנטיבי הילינג במרכז

באמצעות טיפול הילינג ממוקד ושילוב מודעות, נוצרת פתיחה של מרכזי האנרגיה ושחרור של בעיות מכל הגופים (פיזי, רגשי, מנטלי רוחני) ותוכל ליצור רוגע בחייך ומיקוד החלטיות והרבה יותר שמחת חיים, הרמוניה אהבה, בריאות וחופש להיות מי שאת/ה ולהגשים מה שנכון לך שתרצה ליצור בחייך.


מוזמנים ליצור איתי קשר לקביעת פגישה והתייעצות